Online výuka revoluční metody
Opečování duše

Od autorky této metody Štěpánky Vernerové

Dopřej sobě i svým klientům exkluzivní péči v oblasti spirituálního rozvoje a harmonizace duše i těla.

Metoda Opečování duše je technika, díky které dokážeš velmi efektivně posouvat sebe i své klienty. Opečování duše probíhá na základě napojení se na Zdroj a přimíchání tvé vlastní energie, díky čemuž bude služba každého „opečovatele“ vždy originální. V metodě dále pracujeme se záměry, vizualizacemi, slovními spojeními a energetickým polem.

Neexistují dva lidé, kteří by dělali Opečování duše stejně. Každý v sobě neseme něco jedinečného. Vždy ale klient odchází zrelaxovaný, zharmonizovaný a jako by byl ve wellness. Jedná se o unikátní metodu, kterou nikde jinde nenajdeš. Tato metoda se stala jednou z nejžádanějších služeb (nejen) mého podnikání.

Metoda se klientům poskytuje ve dvou variantách:

  Metoda opečování duše

  na dálku,

  Metoda opečování duše

  osobně.

  Obě varianty jsou stejně účinné.

  Jen si to představ:

  Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka
  Metoda opečování duše

  Získáš schopnost opečovávat, harmonizovat a rozvíjet duše (projdeš zasvěcením/aktivací). Budeš umět navracet duše do původního nastavení, kde nevládl velký strach, bloky ani traumata.

  Metoda opečování duše

  Budeš mít k dispozici revoluční, jednoduchou a praktickou metodu pro svůj rozvoj i rozvoj svých klientů a zároveň si nebudeš konkurovat s dalšími účastníky programu, protože klademe důraz na jedinečnost vlastní energie.

  Metoda opečování duše

  Budeš mít v rukou nástroj, který podpoří tvou sebedůvěru, rozvoj a vytvoří velké možnosti v oblasti spirituality, životní rovnováhy, ale i podnikání a výdělků.

  Díky tomu, že Štěpánka vytvořila skvělý a jednoduchý princip, podle kterého se můžeme řídit, ale i ho sami rozvíjet, si tuto metodu dokáže osvojit úplně každý, kdo to tak cítí a koho volá. 

  Barbora Anramélia Korunková

  www.anramelia.cz

  Co se konkrétně naučíš, co získáš?

  Metoda opečování duše

  Zasvěcení - Aktivace

  Projdeš zasvěcením do metody Opečování duše díky meditační aktivaci a návodu na přijetí schopnosti „opečovatele“.

  Metoda opečování duše

  Čištění bloků

  Získáš dovednost vyčistit bloky své i svého klienta. Kdykoliv pocítíš propad nebo nerovnováhu, metoda ti pomůže vše stabilizovat a uzdravit.

  Metoda opečování duše

  Vkládání záměrů do energetického pole

  Naučíš se, jakým způsobem je možné vkládat záměry do energetického pole klienta tak, aby se mu splnilo to, co si přeje a zároveň to neohrozilo jeho cestu.

  Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

  Napojení na sebe i klienta

  Zjistíš, jak se na sebe správně napojit a jak se správně napojit (ale i odpojit) na/od klienta tak, abys mu předala tu nejlepší možnou péči a nezasahovaly do práce jiné vlivy.

  Metoda opečování duše

  Práce s aurou, čakrami a elementy

  Jak je možné prakticky očišťovat auru, harmonizovat čakry, jak a proč v opečování pracovat s elementy (země, oheň, voda, vzduch).

  Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

  Komunikace s klienty a prodej

  Naučíš se, jak a co komunikovat s klientem před opečováním a po opečování. Dozvíš se, jaká je následná péče a jaké jsou základy pro prodej této služby, abys byla úspěšná.

  Tato metoda je vhodná:

  Metoda opečování duše

  pro všechny terapeutky, koučky, mentorky, které chtějí obohatit portfolio svých služeb o jednoduchou a velmi efektivní metodu, se kterou vyladí život klientům i sobě,

  Metoda opečování duše

  pro ženy, které si přejí podnikat ve spirituální oblasti a nevědí, čím začít,

  Metoda opečování duše

  pro ženy, které se chtějí posunout ke své duši, získat nové schopnosti a zharmonizovat veškeré životní oblasti.

  Už při prvním opečování jsem cítila, jak se mi vrací má osobní ztracená i odevzdaná síla a to jak fyzicky do těla, tak i síla konat přímo ve svém životě.

  Lenka Havlíková

  www.havlikovalenka.cz

  Co například může metoda Opečování duše přinést tobě a tvým klientům?

  Metoda opečování duše

  Soulad duše a těla

  Je možné propojit a harmonizovat duši s tělem a to jak u klientů tak u sebe. Díky tomuto sjednocení dochází k aktivaci darů duše a zvýšené potřebě pečovat o fyzické tělo, které je připraveno přijímat možnosti (dary) duše a jednat na jejich základě.

  Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

  Léčení duše a těla

  Je možné čistit energetické bloky a „zaseknuté“ energie, díky čemuž se rozproudí energie, vyléčí se různá životní témata a v realitě to přestane drhnout. Některé ženy ve výuce uzdravují dokonce i fyzické potíže.

  Metoda opečování duše

  Manifestace

  Je možné nastartovat manifestaci k čemuž přirozeně dojde po sjednocení duše a těla, harmonizaci a pročištění duše. Zhmotňování už bude hračka. Je libo úspěšné podnikání? Dům snů? Nebo cokoliv jiného? Všechno je možné.

  Toto je pouze zlomek toho, čeho je možné metodou Opečování duše docílit. Klienti si pochvalují i lepší spánek, vyřešení vleklých problémů, chuť do akce i lepší plynutí v přítomnosti.

  Získáš schopnosti, které budeš moct dál a dál rozvíjet na základě své jedinečnosti.

  Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

  Kdo je Štěpánka Vernerová?

  Veškeré své záměry zhmotňuji již několikátým rokem a mám neuvěřitelné výsledky. Díky péči o své tělo a duši, díky pročištění od nánosů blokujících energií, vzorců a traumat, jsem poznala sama sebe a své schopnosti.

  Nyní jsem připravena předat ti své dovednosti a aktivovat tvůj potenciál.

  Technicky to bude jak?

  Tato metoda je v členské sekci, ke které získáš přístup navždy. Kompletní obsah kurzu je ihned k dispozici, takže budeš moct začít ihned studovat. Jak dlouho ti studium bude trvat je jen na tobě. Techniku můžeš ovládat klidně během 2 týdnů, nebo se jí učit tři měsíce.

  Metoda opečování duše

  Po zaplacení získáš přístup do členské sekce, kde budeš mít celý zveřejněný program a přístup k němu budeš mít navždy.

  Metoda opečování duše

  Součástí výukového programu jsou teoretická i praktická videa, pracovní listy a aktivační průvodcovské meditace, které tě provedou krok za krokem celou metodou. Díky tomu vše krásně ukotvíš do svého života.

  Metoda opečování duše

  Získáš přístup do Facebook skupiny, kde budu odpovídat na tvé dotazy.

  Cena této metody je 60 000 Kč s možností 6 splátek bez navýšení (6x 10 000 Kč).

  Možnost vstupu do metody Opečování duše je pouze do 17. 10. 2021 a další znovuotevření bude již s + 21% DPH.

  Ještě se můžeš přihlásit:

  Dny

  :

  Hodiny

  :

  Minuty

  :

  Vteřiny

  K metodě máš navíc bonusy:

  Metoda opečování duše

  Business Modul a aktualizace

  V bonusovém modulu je video o tom, jak metodu prodávat, co je důležité pro začátek, na co se soustředit, na co ne. Jak svou nabídku komunikovat a co je důležité pro úspěšné podnikání. Dále metodu neustále vylepšuji podle potřeb mých klientek uvnitř, takže veškerá nová videa a aktualizace máš v ceně.

  Metoda opečování duše

  Certifikát a podpora

  Každý, kdo projde metodou Opečování duše a bude chtít, dostane na základě své žádosti vystavený certifikát. Dále budeme spolu v soukromé Facebook skupině, kde ti budu podporou jak v rozvíjení metody, tak i v péči o klienty.

  Pokud máš nějaké otázky podívej se úplně dolů, vypsala jsem tam nejčastější dotazy a odpovědi na ně.

  Zkušenosti klientek ve výuce metody Opečování duše:

  Metoda Opečování duše je naprosto revoluční léčebnou energetickou metodou. Díky tomu, že Štěpánka vytvořila skvělý a jednoduchý princip, podle kterého se můžeme řídit, ale i ho sami rozvíjet, si tuto metodu dokáže osvojit úplně každý, kdo to tak cítí a koho volá. Opečování duše mi uzdravilo bolesti zad, když jsem si s sebou nosila zbytečně několik duší z minulosti. Po Opečování jsem měla záda jako peříčko! Zharmonizovalo a pročistilo mi úžasně všechny čakry a skvěle mě stabilně uzemnilo. Metodu Opečování duše doporučuji každému, kdo rád pracuje s energií a cítí, že je jeho posláním pomáhat s uzdravováním ostatních lidí. Ale také každému, kdo se chce opečovávat sám a tím zlepšovat vztah sám k sobě, neboť od tohoto vztahu se odvíjejí všechny ostatní vztahy v našem životě.

  Barbora Anramélia Korunková

  www.anramelia.cz

  Metodu Opečování duše jsem nejdříve zažila jako Štěpánčina klientka. Už prvním opečováním jsem cítila, jak se mi vrací má osobní ztracená i odevzdaná síla a to jak fyzicky do těla, tak síla konat přímo ve svém životě. Neváhala jsem, když jsem zjistila, že Štěpánka metodu vyučuje. Procházet kurzem bylo pro mě jako rozvzpomínat se na to, co už dávno znám. A s velkou lehkostí a důvěrou jsem se díky Štěpánčiným nahrávkám pustila rovnou do práce. Mé klientky dostávají hromadu informací o stavu své energie, díky své práci s kameny jim mohu doporučit vhodné minerály, které je podpoří v místě momentálně oslabeném a pomohou do rovnováhy. Největším překvapením pro mě bylo kolik žen cítilo úlevu i ve fyzickém těle (žlučník, bolesti zad,.. ) ne že bych plánovala dráhu léčitelky, ale velmi mě těší jak energie mé práce opravdu rozpouští bloky i na úrovni těla.

  Lenka Havlíková

  www.havlikovalenka.cz

  Zážitky mých klientek po opečování duše?

  Musím říct, že jsem byla extrémně zvědavá, co Štěpánka dokáže skrze službu Opečování duše a možná ve mě lehce hlodala pochybnost, co to se mnou udělá. Navíc, pár dnů před sezením jsem dostala svoji mapu duše a neměla ani tucha, jak se proboha dostanu do toho, abych jednala v souladu s hlavním darem. Nyní jsou to necelé 3 týdny od sezení se Štěpánkou a teda, to je jízda! Už nemám pochybnosti o mém hlavním daru, absolutně nezpochybňuju službu Opečování duše od Štěpánky a naprosto a plně ji doporučuju. Děkuji Štěpánko – to, co to provedlo v mém životě a jak elegantně a krásně jsem se dostala do souladu se svoji duší, (a už se to i začíná manifestovat ve hmotě) je neskutečné, aneb kdo nezažije, nepochopí.

  Renata Špačková

  Jsem člověk, kterej je hodně náročnej na služby, který využívá, a na lidi, se kterejma spolupracuje. Mám hodně vysoký standardy na kvalitu. Ale jakmile tohle Štěpánka vykopla, cejtila jsem, že to potřebuju. Takže opečování proběhlo a je to absolutně nepopsatelnej zážitek. Je to naprosto stejný, jako byste byli celý den v lázních – masáž, sauna, vířivka. Její energie mi otevřela víc srdce, cítila jsem hodně první čakru a hoooodně mě to uzemnilo, což jsem potřebovala.

  Alessandra Lanzafame

  Po absolvování celého balíčku jsem fyzicky cítila uzemnění, otevřela jsem a přijala svou temnotu, propojila duši s tělem a postavila se do své vlastní síly. Během toho 1,5 měsíce jsem ve svém rozvoji provedla obrovský skok a jsem přesvědčená, že největší díl na tom má spojení duše a těla, kdy jsem nechala svou duši, aby vyčistila traumata těla, aktualizovala schopnosti těla a to přijalo svou sílu. Největší přínos absolvovaného dlouhodobého opečovávání tak vidím v tom, že Štěpánka svou péčí umožnila mé duši a tělu se vzájemně propojit. Je potřeba říct, že od provedení jsem stabilně v lásce a události, které by mě ještě před měsícem srazily na kolena, přijímám s pokorou k učení vesmíru.

  Michaela Nálevková

  Nejčastější dotazy:

  Necítím se jako pečovatel, je to vhodné i pro mě?

  Ano. V této metodě totiž zjistíš, jak působíš ty na své okolí a co tvá energie přináší. Můžeš udělat Opečování duše a přitom lidi nakopávat nebo motivovat, apod. V tomto programu je velký prostor pro tvou individualitu.

  Neumím vizualizovat, je to problém?

  Ne. Vizualizace jsou jedním ze základních pilířů metody, ale dokážou je nahradit mluvená slova a vložené záměry. Na to jsem samozřejmě při tvorbě metody myslela.

  Mám obavu, že se metodu naučím a nebudu ji umět prodat jako službu

  Rozumím. Právě proto jsem do bonusů metody přidala video o prodeji a jeho základních pilířích. Mé klientky, které již metodou prošly, mají svou komunitu, aktivně prodávají a nemají s prodejem metody problém. Je potřeba si jen najít svůj jedinečný osobitý styl. Věřím, že moje podnikatelské bonusy ti v začátku rozhodně pomohou a pokud bys chtěla do této tématiky proniknout hlouběji, bude možnost pokračovat do podnikatelského programu.

  Opravdu zvládnu metodu opečování duše i když s tím nemám zkušenosti?

  Ano, díky prvnímu kroku v programu (zasvěcení a aktivace schopnosti) tuto metodu zvládne opravdu každý, kdo se pro to rozhodne. K programu je k dispozici i velmi intenzivní podpora takže se nemusíš bát, že by ses někde zasekla. Už to, že máš o metodu zájem značí, že jsi vhodná pro práci s ní (to byl můj vložený záměr, abych přitáhla pouze klientky, které s metodou mohou začít). Takže pokud jsi tady, jsi připravena.

  Jakým způsobem bude výuka probíhat?

  Po zaplacení dostaneš přístup do členské sekce, kde budeš mít veškerá videa, teorii, praxi i pracovní listy. Získáš mou podporu v uzavřené Facebook skupině, kde budu odpovídat na tvé dotazy.

  Za jak dlouho metodu budu ovládat?

  To záleží jen a jen na tobě. Tuto metodu je možné se naučit během dvou týdnů a ihned skočit do praxe, nebo si dát čas a studovat ji tři měsíce a pomalu praktikovat.

  Jsem zasvěcena do Reiki, Shambally, apod. Vadí to něčemu?

  Ne, žádné jiné zasvěcení ze strany této metody nevadí a vzájemně se nepřebíjí.