Kdo jsem a s čím ti mohu pomoci?

Pomohu ti aktivovat tvou magickou schopnost. Vytvoříš si business, který bude originální a žádaný. Naučím tě prodávat a efektivně pracovat s energiemi i záměry.

Nastavíme tvou mysl na úspěch a vytvoříš si ziskové, stabilní podnikání.

Pokud tě zajímá rovnou mé vzdělání a praxe, najdeš je téměř na konci této stránky.

Dnes jsem úspěšnou podnikatelkou

Tvořím business svých snů a dokázala jsem si to vybudovat z úplného dna. Dovolila jsem si změnit svůj život, začít růst a začala jsem intenzivně tvořit podnikání ze svého srdce. Jenže, nebylo to tak vždy. Příběh, který vám dnes budu vyprávět začíná v roce 2011. 

Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

Rok 2011 pro mě byl zlomový. Byl první rok, kdy jsem se snažila dostat z drogové závislosti. Několik let předtím jsem brala tvrdé drogy a žila ve společnosti, kterou nikdo z vás nechce poznat. Násilí, okrádání, nedůvěra a strach byly na denním pořádku. Nebudu vás zahrnovat detaily, protože málokdo si dokáže představit život, který jsem žila.

Nechala jsem se mlátit, uvěřila jsem, že jsem naprostá nula a nemám co světu předat. Zkusila jsem si, jaké to je dívat se do hlavně zbraně a moje sebehodnota byla na bodu mrazu.

Kde to ve mně tak svitlo, že jsem zatoužila po normálním životě?

Měla jsem vizi, že pokud takto budu dál pokračovat, zemřu. Jako by mi někdo v tu chvíli rozerval duši. Brečela jsem na ulici hodiny a hodiny, neměla jsem kam jít. V záchvatu pláče jsem na kolenou prosila Boha o sílu a naději.

Dostala jsem vedení. Šla jsem do jednoho obchůdku, kde mi jeden příjemný pán doporučil duchovní knihu, díky které jsem pochopila, že cesta ke spokojenému životu vede vystoupením z role oběti do role tvůrce a že je potřeba sebepoznání.

Mé další kroky vedly za dvěma ženami, které ač trochu zvláštním způsobem, ale za to efektivně, očistily mou duši – rituálem. Bylo to mé první setkání s rituální činností. Od té chvíle, kdy jsem prošla rituálem s modlitbou, jsem se očistila takovým způsobem, díky kterému jsem dokázala odolávat chutím na drogy a dokonce i touze po společnosti, jejíž součástí jsem předtím byla. Není náhoda, že se věnuji rituální činnosti a programování mysli.

Našla jsem si práci…

V té době jsem byla ráda, že mohu dělat za pultem a začala jsem si vážit svého života. Roky plynuly dál a já pracovala, studovala, dodělávala si marketingové a podnikatelské školy (více o mém vzdělání níže) a postupovala v praktikování vesmírných principů. Vše se postupně skládalo a zapadalo jako puzzle.

V roce 2016 jsem porodila dceru a můj svět se otevřel o další vjemy. Šla jsem víc a víc do sebe. Rostla jsem neuvěřitelným tempem. Měla jsem hodného partnera, ale během pár let jsem pochopila, že to není ten pravý muž, se kterým bych došla k tomu, abych zde na zemi mohla využívat potenciál své duše.

Finančně jsme na tom byli dost bídně, já byla na rodičovské dovolené a partner měl sezónní práci. Ani jeden jsme nechápali energii peněz. Zkoušela jsem vyrábět přírodní kosmetiku, dělala jsem lektorku rozvoje emoční inteligence u dětí, vlastnila jsem a provozovala ekologickou školku a mnoho dalších věcí, jenže něco tomu chybělo. Drhlo to. Brzy jsem pochopila, že po boku partnera mi nešlo se rozvíjet. Vyslala jsem přání a věděla, že tady má cesta nekončí.

Brzy jsem pochopila, že po boku partnera se nemohu rozvíjet.

V roce 2018 se objevil se muž mého srdce. Proběhlo tak neuvěřitelné jiskření i na úrovni duší, že se to nedalo ignorovat. Jsem člověk, který když cítí volání srdce a duše, spálí mosty a jde. Nebylo to jednoduché, bolelo to mě i všechny okolo, ale nešlo to jinak, udupala bych své touhy a přání i svůj růst! Změnila jsem od základu svůj život a vsadila jsem na jedinou kartu, na sebe. Důvěřovala jsem volání svého srdce.

Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

S nynějším partnerem míříme k finanční i časové svobodě, od první chvíle na tom pracujeme. Začala jsem měnit svůj přístup k penězům, vyčistila jsem si finanční bloky, které mi nedovolily vydělávat velké peníze a rozhodla se žít jinak.

V roce 2019 jsem začala podnikat online a veškerý svůj čas jsem věnovala studiu a vzdělávání. Nebála jsem se do sebe investovat, riskovat a jít vpřed. Díky tomu jsem dokázala během obdivuhodně krátké doby postavit fungující, ziskové a stabilní podnikání založené na mých kvalitách.

Mé vzdělání a praxe:

Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

Propagační výtvarnictví a grafický design

Tříleté odborné studium, dále studium s certifikáty: budování úspěšné osobní či firemní značky + logo design, grafické práce.

Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

Social Media Marketing

Poutavý obsah a prodej na sociálních sítích (Facebook a Instagram), dále jejich správa, tvorba kampaní a marketingu.

Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

Reklamní agentura a korporátní společnost

Roční praxe v reklamní agentuře A-Grafika a rok v korporátní společnosti na pozici marketing.

Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

Copywriting

Praxe v oblasti copywritingu / komunikace značky i prodejní nabídky, studium s certifikátem: obchodní dovednosti pro vyjednávání se zákazníky

Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

Energetická spirituální transformace

Práce s podvědomím a čištění podvědomých vzorců, strachů, traumat, které nám mohou blokovat prodeje a cestu k finanční svobodě.

Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

Mistrovství v energetickém prodeji a Spirituální Business akcelerátor

Pod vedením Alessandry Lanzafame.

Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

Mastermind vystřel svůj business do nebes

Pod vedením Poliny Ševčíkové a jejího týmu.

Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

Investice

Vzdělávám se v oblasti investic: drahé kovy, nemovitosti, kryptoměny, akcie a další.

Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka

Aktivní používání vesmírných principů

Mám bohatou praxi v aplikování vesmírných zákonů na svůj život (zhmotnila jsem si vztah, který jsem chtěla, dům svých snů i bohatství).

Let studia a praxe v businessu, marketingu a spiritualitě

Spokojených klientek od roku 2020

Miliony korun ve výnosech od roku 2020

Milionu korun investovaný do mého vzdělávání

Přidej se do komunity moderních čarodějek a vytvoř si život podle svých představ

Komunita moderní čarodějky pro podnikatelky
ZDARMA

Štěpánka Vernerová – moderní čarodějka